Czy istnieją niemieckie banki dla Polaków? Sprawdzamy!

Czy istnieją niemieckie banki dla Polaków? Jak polak może otworzyć konto w niemieckim banku bez meldunku? Czy to możliwe? W tym artykule krok po kroku omówimy cały temat oraz przedstawimy instrukcje jak założyć konto w euro w niemieckim banku.

Czy istnieją niemieckie banki dla Polaków?

Odpowiedź brzmi: TAK. Nie tak dawno banki wymagały prywatnej wizyty w oddziale poza granicami Polski. Aktualnie technologia umożliwia im potwierdzenie tożsamości klienta przy użyciu sieci internetowej lub aplikacji. Zatem możemy założyć konto w niemieckim banku bez konieczności wyjazdu, bez meldunku i co najważniejsze – 100% przez internet!

Konto bankowe w niemieckim banku, który polecamy to konto jest za 0 euro.

Jeśli chcesz mieć konto w EURO to polecamy: Instrukcja jak założyć konto bankowe w Niemczech bez meldunku?

Czy istnieją niemieckie banki dla Polaków i polskich firm?

Konto także jest dostępne dla biznesu. Jeżeli chcesz otworzyć rachunek w Niemczech bez zameldowania w pełni online, mamy gotową instrukcję, w której krok po kroku tłumaczę:

  • jak i gdzie otworzyć konto bankowe w Niemczech w banku
  • w jaki sposób zaliczyć poprawnie proces identyfikacji
  • jak wypełnić wniosek przez internet
  • i wiele innych informacji…

Mogą wystąpić jednak pewne dodatkowe czynności, które trzeba wykonać, aby zakładanie rachunku zakończyło się pomyślnie. Na przykład należy mieć telefon z internetem, na którym możliwe jest zainstalowanie aplikacji banku.

Wszystkie zdjęcia i dokumenty mogą być wysłane JEDYNIE poprzez aplikację bankową, która zabezpiecza i szyfruje dane. A zatem jest to najbezpieczniejszy sposób.

Rzecz jasna istnieją różnego rodzaju instrukcje, które po kolei pokażą Ci proces otwierania konta w niemieckim banku.

niemieckie banki dla Polaków

[INSTRUKCJA] Konto bankowe w Niemczech przez internet bez meldunku

Wejdź na wiarygodną stronę banku – link znajdziesz w artykule: konto w Niemczech bez meldunku i wybieramy link “Open Account”.

W kolejnym kroku wypełniamy swoje dane osobowe (dane muszą się zgadzać ze stanem rzeczywistym, gdyż jest to jednak bank, który sprawdza swoich klientów)

Kolejnym krokiem jest pobranie aplikacji mobilnej, ponieważ przyda się do zatwierdzenia naszej identyfikacji.

Poprzez szyfrowane połączenie dostarczane poprzez aplikacje bankową trzeba koniecznie wgrać zdjęcie dowodu osobistego.

Oczekiwanie na zatwierdzenie informacji na podstawie dokumentów przez doradcę w banku to zazwyczaj kilka dni.

To wszystko! Pozostaje nam oczekiwanie na kartę do bankomatu 😉

niemieckie banki dla Polaków

Czy istnieją niemieckie banki dla Polaków?

Zatem czy istnieją niemieckie banki dla Polaków? Otrzymamy darmowe konto w sprawdzonym banku, który daje gwarancje bezpieczeństwa Bankowym Funduszem

Bank musi stosować się do lokalnych przepisów, a zatem pieniądze mogą być bezpieczniejsze na rachunku w banku niż w przypadku różnego rodzaju procesorów płatniczych, które są w posiadaniu firm podanych na bankructwa. Bardzo często były podobne problemy, że instytucja taka kończyła działalność i zostawiała klientów bez środków finansowych. Z tego powodu jeżeli zdecydujesz się na założenie rachunku w obcym kraju to tylko i wyłącznie w pełnoprawnym banku.

Konto w niemieckim banku, a komornik

Jeżeli szukasz rachunku bez komornika, to jest to w bardzo dobry sposób na ukrycie się, ponieważ polski komornik nie ma prawnej możliwości, aby zająć konta bankowe za granicą. OGNIVO to system, który jest głównym atutem działania komorników w Polsce obejmuje tylko i wyłącznie na terytorium Polski.

Nowoczesne konto, nowoczesna aplikacja mobilna w naprawdę innowacyjnym banku, gdzie wszystkie najważniejsze operacje są za darmo. Jest to niewątpliwie najważniejszy plus

niemieckie banki dla Polaków

Podsumowanie

Zatem czy istnieją niemieckie banki dla Polaków? Konto w niemieckim banku to opcja dostępna dla polaków, a więc możesz otworzyć taki rachunek bankowy 100% online. To co trzeba mieć to dowód osobisty, prawo jazdy alternatywnie paszport.

Pobierając aplikację banku możesz potwierdzić tożsamość w niecałe 15 minut. Jest to stabilny i sprawdzony sposób, aby otworzyć rachunek za granicą bez konieczności wyjazdu za granicę.

Dodatkowo nie ma konieczności nauki języka innego kraju. Konto bankowe za granicą zapewnia ochronę przede wszystkim przed komornikami, którzy nie mają prawa ściągać środków na koncie w innym banku.

Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: https://najlepszebankowe.pl/finanse/konto-w-niemczech-bez-meldunku/

Rozwiązanie, które opisujemy było to sprawdzone przez naszą agencję. Z tego powodu przekazujemy tą wiedzę dalej.

W przypadku innych metod polecamy szczególną ostrożność. Niektóre zagraniczne banki prowadzą nieuczciwą politykę. Bywają również takie, gdzie mogą zablokować środki na rachunkach klientów.