CoinPoker organizuje najlepsze turnieje pokerowe roku w maju – CSOP+

Seria turniejów CSOP Plus (CSOP+) organizowana przez CoinPoker oferuje pulę nagród gwarantowaną w wysokości 25 milionów dolarów i odbywa się od 5 do 26 maja. To znacząca poprawa w stosunku do udanego CSOP Spring, który miał miejsce w zeszłym miesiącu. Harmonogram CSOP+ obejmuje 14-18 wydarzeń dziennie, z przerwami w piątki, przez trzy tygodnie intensywnych zmagań pokerowych.

Główne wydarzenia CSOP+ odbywają się w ostatnim dniu, z jednym dla każdego poziomu finansowego graczy: niskie stawki (wpisowe 50 USD), średnie stawki (200 USD), wysokie stawki (1 000 USD) i high rollery (5 000 USD). Wszystkie te główne wydarzenia mają miejsce o godzinie 18:00 GMT w niedzielę, 26 maja, a high rollery rywalizują o część 600 000 dolarów.

Przed głównym wydarzeniem CSOP+, CoinPoker organizuje w każdą niedzielę turniej „Tony’s PLO High Roller” z gwarantowaną pulą 500 000 dolarów i wpisowym 25 000 USD, a także kilka wydarzeń z wpisowymi od 5000 do 10 000 dolarów. Warto również zaznaczyć, że w ramach #CSOP+ zaplanowano wiele turniejów dla high rollerów.

CoinPoker, jako w pełni zdecentralizowana, oparta na technologii blockchain platforma do pokera i kasyno, nie ma wymagań KYC i jest otwarta dla graczy z każdego kraju. Posiadacze tokena platformy CHP, którego wartość wzrosła o prawie 10% w ciągu ostatniego miesiąca, otrzymują 33% rakeback. Możliwe jest również zdobycie punktów gracza za udział w wydarzeniach CSOP+, które można później wymienić na kredyty do głównych wydarzeń.

Kanał YouTube CoinPoker dzisiaj również przesyłał transmisję z gier gotówkowych związanych z pierwszym dniem CSOP+. Turnieje obejmują różne rodzaje gier, w tym Texas Hold’em bez limitu, Omaha pot limit, w formatach regularnych, deepstack, turbo, progressive knockout, freezeout i 6-max. Wystartowały już satelity umożliwiające tanie zakwalifikowanie się do wydarzeń CSOP+.