Floki nawiązuje ważne partnerstwo, kurs tokena wzrasta

Wirtualna waluta Floki (FLOKI) ogłosiła z dumą, że razem ze swoim siostrzanym projektem TokenFi (TOKEN) zostanie oficjalnym partnerem nadchodzących Mistrzostw Świata w tenisie stołowym, które odbędą się w Korei Południowej.

Floki na światowym wydarzeniu

Wydarzenie, podczas którego FLOKI i TOKEN staną się partnerami, odbędzie się w dniach 27-31 marca bieżącego roku. Szacuje się, że będzie miało ono aż 450 milionów widzów. Udział wspomnianego projektu kryptowalutowego w tak prestiżowym wydarzeniu zdecydowanie przyczyni się do zwiększenia jego rozpoznawalności oraz zdobycia nowych użytkowników.

Partnerstwo sportowe podnosi wartość FLOKI

FLOKI wraz z TOKEN przyciągnie uwagę ogromnej widowni liczącej aż 450 milionów potencjalnych odbiorców za sprawą najnowszego partnerstwa sportowego. Ta ekscytująca współpraca z pewnością pozwoli memecoinowi zyskać na znaczeniu oraz wzmocnić swoją pozycję na rynku kryptowalut.

Należy podkreślić, że Floki już wcześniej miał okazję być partnerem World Table Tennis podczas wydarzeń w Busan i Frankfurcie. Działania organizatorów Mistrzostw Świata w tenisie stołowym w Korei Południowej potwierdzają, że ten memecoin konsekwentnie rozwija swoje partnerstwa związane ze światem sportu.

Warto zauważyć, że tenis stołowy cieszy się ogromną popularnością w Azji, zwłaszcza w Chinach, gdzie zainteresowanie tym sportem przejawia 241 milionów osób. Młody i otwarty na nowe technologie publiczność związana z tenisem stołowym stanowi idealną grupę docelową dla Floki, poszukującego nowych użytkowników zainteresowanych kryptowalutami.

Ponadto, Floki podejmuje także współpracę z innymi dużymi firmami sportowymi na całym świecie, co wpływa korzystnie na jego rosnącą popularność i zasięg.

Reakcja na rynku kryptowalut

Obecnie wartość wirtualnej waluty FLOKI oscyluje w okolicach 0,000222 dolara za jedną monetę. W ciągu ostatnich 24 godzin zanotowano wzrost o ponad 22%. Ze względu na rynkową kapitalizację przekraczającą 2,12 miliarda dolarów, FLOKI zajmuje 57. miejsce w rankingu największych projektów kryptowalutowych.

W kategorii memecoinów, FLOKI plasuje się na 5. pozycji, konkurując głównie z dogwifhat (WIF) i pepe (PEPE).