Binance zapowiada listing memecoina, który zyskał na wartości o 550%

Niezależnie od aktualnej sytuacji na rynku kryptowalut, inwestorzy wciąż z zainteresowaniem śledzą trendy związane z memecoinami. Pomimo zmienności cen niektórych tokenów, niektóre z nich odnotowują dynamiczne wzrosty. Giełda Binance zasygnalizowała dziś, że planuje wprowadzić kolejny projekt tego typu na swoją platformę.

Binance szykuje się do listowania memecoina Mumu the Bull

Na oficjalnym profilu giełdy Binance na mediach społecznościowych pojawił się tajemniczy post, sugerujący nadchodzące dodanie nowego tokena. Tym razem chodzi o Mumu the Bull (MUMU), kryptowalutę stworzoną na blockchainie Solana, która przedstawia postać memicznego byka, nawiązując do obecnej tendencji wzrostowej rynku.

Wzrost popularności memecoinów na Binance

Binance, największa na świecie giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji, reaguje na zainteresowanie memecoinami, czyli spekulacyjnymi tokenami bez realnej wartości, które zdolne są zyskać duże obroty w krótkim czasie. Mimo pewnej ostrożności, Binance stara się spełniać oczekiwania inwestorów, dodając projekty, które cieszą się dużym popytem. Dotychczasowe listowania memecoinów na platformie często wiązały się ze znacznymi wzrostami cen tych aktywów, co zostało potwierdzone przykładami takich jak PEPE czy Dogwifcoin (WIF).

Dzisiejsza zapowiedź Binance w postaci emoji z bykiem wzbudziła spekulacje na rynku kryptowalut, sugerując potencjalne listowanie tokena Mumu the Bull (MUMU). Projekt ten, wydany na blockchainie Solana, ma obecny marketcap wynoszący 46 milionów dolarów oraz dzienny wolumen obrotu na poziomie 4,23 miliona dolarów. Od momentu debiutu na dekentralizowanych giełdach 11 marca 2024 roku, cena Mumu the Bull wzrosła o imponujące 567%.