P2P.org wprowadza model stakingu jako biznesu, przewyższa 7,5 miliarda dolarów TVL.

P2P.org ogłosiło wprowadzenie modelu Staking-as-a-Business (SaaB), gdy całkowita wartość zablokowanych środków (TVL) przekroczyła 7,5 miliarda dolarów. Firma, będąca walidatorem dla Ethereum i 30 innych blockchainów, zgromadziła ponad milion zablokowanych Ethereum, co czyni ją główną instytucjonalną platformą stakingową pod względem TVL.

Model SaaB ma na celu umożliwienie wymianie kryptowalut, dostawcom portfeli i depozytariuszom integrację stakingu i usług zdecentralizowanych finansów (DeFi) na swoich platformach, co ułatwi pojawienie się nowych możliwości wzrostu.

Firma będzie współpracować z partnerami w zakresie sprzedaży i marketingu, aby wejść na nowe rynki i pozyskać nowych klientów, zapewnić wsparcie prawnie, a także rozpocząć inicjatywy wspólnego rozwoju, aby dostosować usługi stakingu do indywidualnych potrzeb i celów partnerów.

CEO P2P.org, Alex Esin, podkreślił, że model SaaB ma na celu zapewnienie kompleksowych usług wspierających, takich jak sprzedaż, marketing i wsparcie prawne, mając na uwadze wzrost firm poprzez integrację nowych usług DeFi i Stakingu.

Artemiy Parshakov, główny produkt, podkreślił unikalność świadczonych usług, mówiąc, że podejście firmy wykracza poza konwencjonalny związek dostawca-klient. Zapewniane jest pełne zaangażowanie w sukces partnerów, a nawet przyznanie budżetów marketingowych na wsparcie ich wdrożenia, aby zapewnić udaną i zyskowną implementację usług stakingu i DeFi.