Andreas Brekken, założyciel SideShift.ai, o wzroście rynku, memecoinach i shardingu Ethereum | Ep. 327

Andreas Brekken, założyciel platformy SideShift.ai umożliwiającej handel bezpośrednio do portfela, udzielił ekskluzywnego wywiadu dla podcastu Cryptonews.

Podczas rozmowy z prowadzącym, Mattem Zahabem, Brekken wspomniał, jak trudne było w 2011 roku zakupienie BTC, zauważając, że łatwość zakupu wpływa obecnie na jego adopcję.

Weteran rynku kryptowalut poruszył kwestię równoczesnego istnienia wielu rynków oraz potencjalnego znaczenia ulepszenia Ethereum Dencun.

Brekken podkreślił również konieczność ponownego przemyślenia naszych interakcji z giełdami centralizowanymi i potrzebę usług takich jak SideShift.

Andreas Brekken omawiał różnice w zakupie BTC między 2011 rokiem a obecną sytuacją, obecność wielu równoległych rynków oraz znaczenie ulepszenia Ethereum Dencun.

Założyciel SideShift.ai zwrócił uwagę na fakt, że monety memetyczne są świetne dla przestrzeni kryptowalut, ponieważ są zabawne, łatwe do zdobycia i zazwyczaj nieszkodliwe.

Wskazał także na to, że handel memetokenami sprawdza możliwości największych łańcuchów w sektorze kryptowalut.

Andreas Brekken wspomniał także o tym, jak SideShift.ai zachęca do masowej adopcji oraz o konieczności wyprowadzenia środków z giełd.

Andreas Brekken, założyciel SideShift.ai, opowiedział o zmianach na rynku kryptowalut, dobrych i złych stronach memetokenów oraz o znaczeniu ulepszeń Ethereum Dencun dla branży kryptowalut.