Strona główna » Robert Kiyosaki odradza inwestowanie w Bitcoin ETF na miejscu
Robert Kiyosaki odradza inwestowanie w Bitcoin ETF na miejscu

Robert Kiyosaki odradza inwestowanie w Bitcoin ETF na miejscu

Robert Kiyosaki, znany autor książki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”, odsłonił swoje brak zainteresowania inwestowaniem w giełdowe fundusze ETF na Bitcoin oraz inne „produkty finansowe z Wall Street”. Kiyosaki preferuje bezpośrednie posiadanie fizycznych aktywów z uwagi na swoją ścieżkę przedsiębiorczości.

Mimo swojego długoletniego poparcia dla Bitcoina, autor bestsellerów uważa, że inwestowanie w ETF-y nie jest dla niego. Zamiast tego, Kiyosaki skupia się na posiadaniu różnorodnych aktywów, takich jak złoto, srebro, nieruchomości i kryptowaluty. Jego podejście opiera się na podejmowaniu własnych decyzji finansowych, zgodnych z duchem przedsiębiorczości.

Chociaż Kiyosaki nie jest zainteresowany Bitcoin ETF-ami, instytucje finansowe coraz bardziej polubią te produkty. Rynek ETF-ów na Bitcoina osiągnął najwyższy poziom, a tokenizacja aktywów realnych zyskuje na popularności. Dane z CoinShares pokazały pozytywne nastroje inwestycyjne w produkty związane z kryptowalutami, co przekłada się na wzrost zainteresowania ETF-ami na Bitcoina.

Prognozy ceny Bitcoina niezmiennie przyciągają uwagę, zwłaszcza wygłoszona przez Kathie Woods, założycielkę Ark Invest, sugerującą, że cena BTC może wzrosnąć do 2,3 miliona dolarów za token. Mimo kontrowersji wokół tych prognoz, Kiyosaki poparł Wood i wyraził swoje zaufanie do jej opinii, podkreślając, że obydwoje widzą ogromny potencjał w Bitcoina. Pomimo różnic zdań dotyczących ETF-ów, obaj eksperci wierzą w obiecującą przyszłość kryptowaluty.

Scroll to Top