Założyciel MyPrize o Rozwoju Kasyn Kryptowalutowych i Tworzeniu Multiplayerowych Doświadczeń w Web3

Zach Bruch, założyciel i CEO kasyna kryptowalutowego MyPrize, udzielił obszernego wywiadu dla podcastu Cryptonews wraz z Mattem Zahabem.

MyPrize wyszedł z ukrycia i już pozyskał niemal 100 000 użytkowników, zdobywając uznanie w branży hazardowej online.

Bruch podkreślił, dlaczego kasyna internetowe są doskonałym narzędziem do przyciągania większej liczby ludzi do przestrzeni kryptowalut.

CEO wyjaśnił, w jaki sposób zespół MyPrize umożliwia twórcom treści stanie się małymi przedsiębiorstwami, właściwie monetyzować swoje treści i uczestniczyć w grach hazardowych ze swoją publicznością.

Zach Bruch dołączył do przemysłu kryptowalut w 2010 roku i od tego czasu zdobył doświadczenie w firmach z nim związanych, takich jak Kraken, Cumberland Labs i JST Capital. Przyczyniło się to do jego głębszego zrozumienia rynku kryptowalut i przyczyniło się do sukcesu MyPrize.

Kasyno online MyPrize wyszło z ukrycia pod koniec marca i szybko zyskało popularność, zyskując ponad 70 000 użytkowników do 25 kwietnia.

Produkt kasyna jeszcze nie został uruchomiony, ale dostępny jest wczesny dostęp, pozwalając użytkownikom zaczynać zbierać punkty.

MyPrize, które uzyskało najwyższą wartość przed wprowadzeniem na rynek w wysokości 140 milionów dolarów, pozyskało dofinansowanie w wysokości 13 milionów dolarów od czołowych inwestorów.

Bruch podkreślił, że przestrzeń hazardowa przeżyje duży wzrost, a MyPrize może być biznesem na długie lata.

Przejęcie tysięcy użytkowników do przestrzeni kryptowalut za pośrednictwem gier hazardowych stało się celem Brucha od czasów jego fascynacji Bitcoinem w 2010 roku.

MyPrize planuje także przekształcić twórców treści w małe przedsiębiorstwa, umożliwiając im efektywną monetyzację treści poprzez zaangażowanie z publicznością.

Projekt ma na celu stworzenie większego, w pełni zdecentralizowanego ekosystemu GambliFi, który umożliwi zwykłym ludziom wejście do przestrzeni kryptowalut po raz pierwszy.

Bruch podkreślił również znaczenie zmiany interakcji między twórcami a społecznością za pomocą funkcji „Zakładaj razem”. Hazardo to interakcja społeczna, według niego.

W wywiadzie CEO MyPrize porusza również kwestie takie jak tworzenie nowych możliwości społecznych w kasynach online, dostarczanie narzędzi do przesyłania strumieniowego i strukturyzacji monetarnej, które lepiej wynagradzają strumieniowych.

Zach Bruch jest założycielem i CEO MyPrize, kasyna kryptowalutowego online, oraz był doradcą w JST Capital przed założeniem swojej firmy.