Bitget wspiera liderów w branży Web3, Blockchain4Youth rozpoczyna działalność w Europie

Bitget, czołowa giełda kryptowalut na świecie oraz firma z sektora Web3, ogłasza premiery europejskiego programu liderów Web3 – Bitget COO Apprentice. Inicjatywa ta jest częścią zaangażowania społecznej odpowiedzialności biznesu – Blockchain4Youth. Program ma na celu wsparcie przyszłych liderów kryptowalut, umożliwiając im rozwój i innowacje w dynamicznym świecie kryptowalut.

Bitget COO Apprentice to trzymiesięczny program, który zaoferuje praktyczne szkolenie i mentoring uczestnikom, dając im szansę na zgłębienie wiedzy o Web3. Uczestnicy będą pracować pod okiem doświadczonych menedżerów, w tym COO Vugara Usi Zade, zdobywając cenne doświadczenie w globalnym, zdalnym środowisku korporacyjnym.

Program ten otwiera nowe perspektywy dla ambitnych młodych osób zainteresowanych Web3 i technologią blockchain. Trzech najlepszych uczestników otrzyma ekskluzywną wycieczkę do Dubaju z dyrektorem operacyjnym Bitget, co zapewni im niezwykłe możliwości nauki i rozwoju.

Badanie Bitget pokazało, że milenialsi i pokolenie Z odgrywają kluczową rolę w przyszłości kryptowalut, stanowiąc 46% entuzjastów tej klasy aktywów. Wprowadzenie programu Bitget COO Apprentice ma na celu przekształcenie uczestników w przyszłych liderów przestrzeni blockchain, łącząc ich głęboko z Web3.

Bitget, założony w 2018 roku, obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Wiodąca na rynku giełda kryptowalut oferuje innowacyjne rozwiązania handlowe oraz Bitget Wallet, zapewniający kompleksowe funkcje Web3. Współpracuje z takimi partnerami jak Lionel Messi czy PGL, inspirując użytkowników do korzystania z kryptowalut.